Konteyner Depolama

Konteyner Depolama

103.000 m2 den fazla üzerinde 9.000 TEU kapasitesine sahip depomuz şu anda 17'den fazla acentaya depolama hizmeti sunmaktadır. Konteyner depomuzda, hasar tespit, konteyner tamir, bakım ve servis hizmetleri de sunulmaktadır.

Boş ve dolu konteynerlerin istiflenmesinde 6 adet boş, 2 adet dolu olmak üzere 8 ayrı makine kullanılmaktadır. 3 adet 10 tonluk Hyster marka forklift - 1 adet 10 tonluk Baoli marka forklift - 2 adet 18 tonluk Fantuzzi marka sidelifter - 1 adet 40 tonluk Bellotti marka reachstacker - 1 adet 42 tonluk Fantuzzi marka toplifter.

Konteynerlerin durumları, armatör ve leasing firmalarının istemiş olduğu uygunluk dereceleri göz önünde bulundurularak, uzman sertifikalı eksperlerimiz tarafından kontrolleri yapılıp raporlanır. Hasarlı konteynerlerin tamir ve bakımları yüksek donanımlı atölyelerimizde uluslararası standartlara uygun olarak, uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Son model makina parkurumuz ve deneyimli operatör kadromuz ile konteyner teslim alma ve teslim etme sürelerimizin sektörde standardı belirleyici bir noktaya getirilmesi hedeflenmiştir.

Konteynerlerin istiflenmesinden önce yapılan hasar kontrolleri ve konteyner teslim edilirken yapılan son kontroller sayesinde; müşteri tipine uygun konteyner seçimi yapılmakta ve firmaların yükleme programları aksatılmamaktadır.

Sahamızda faal olarak çalışmakta olan bu makine parkuru ve liman deneyimli operatör kadromuz ile konteyner teslim alma ve teslim etme süremiz, İzmir için standart belirleyici bir noktaya gelmiştir. Konteynerlerin istiflenmesinden önce yapılan hasar kontrolleri ve konteynerler teslim edilirken yapılan son kontroller sayesinde, müşteri tipine uygun konteyner seçimi yapılmakta ve firmaların yükleme programları aksatılmamaktadır.

İletişim : maraba@gunaydingroup.com.tr