Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Günaydın Group proje taşımacılığı hizmetleri ile; gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri profesyonel ekibiyle planlayıp yöneterek güvenle istenilen noktaya ulaştırmaktadır.

Sektörel lojistik ortağı olmaya yönelik hedefi dahilinde Günaydın Group; sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü partner ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun senaryolar yaratıp uygulamaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf fiyat politikası ile izlenebilir maliyetler yaratarak, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir.

Günaydın Group'un Proje Taşımacılığı alanında uzman ekibi, yenilikçi ve müşteriye özel çözümler üreterek iş planlarını ortaya koymakta ve kaynak yönetim stratejilerini geliştirerek uygulamaktadır. Günaydın Group; enerji, endüstri, inşaat, gaz ve madencilik sektörlerine yönelik uzmanlığı ile sektörel proje yönetimi gerçekleştirmektedir. Ayrıca Günaydın Group; lashing, escort, yol izinleri, yol analizi, sigorta, gümrükleme, depolama hizmetleri verebilmektedir.

İletişim : proje@gunaydingroup.com.tr