Parsiyel Kargo Taşımacılığı

Parsiyel Kargo Taşımacılığı

2007 yılı itibari ile parsiyel taşımacılık alanında hizmet vermeye başlayan Günaydın Group; müşterilere günlük ihtiyacı kadar ürün sevk etmesini sağlayacak bir hizmet vermeyi hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda, merkez ofisi İzmir’de bulunan Günaydın Group, İstanbul Avrupa yakasına, Sakarya, Eskişehir ve Bursa’ya şubeler açmıştır. Ardından İstanbul Anadolu yakası, Tekirdağ / Çorlu, Ankara, Antalya ve Denizli’de şubeler açan Günaydın Group bu bölgelerde faaliyetlerini büyütmüştür.

Tüm Türkiye’ye parsiyel taşımacılık alanında hizmet veren Günaydın Group; kendisine ait depolarının dışında anlaşmalı sözleşmeli acenteler, tedarikçiler ve depolar kullanmaktadır. Günaydın Group; bir koli, bir paket gibi mikro ürünlerden IBC tank veya paletli makro ürünlere kadar her ürünü, herhangi bir noktadan alıp, başka bir noktaya sevk edebilmektedir. Bütün dağıtım ağında kaliteyi en üst, maliyetlerini en alt seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Hizmet kapsamında ihtiyaç duyulan noktalarda liftli araç tedariği de Günaydın Group tarafından sağlanabilmektedir.

Ticaret hacminin %70’inin gerçekleştiği bölgelerde, öz mal depolarla dağıtım ağını yöneten Günaydın Group, mevcut dağıtım ağı dışında kalan bölgelerde ürün cins ve vasfına göre alt taşıyıcı ve/veya sözleşmeli depo kullanarak Türkiye’nin 81 ilinde 900’ün üzerinde ilçeye hatta interland dışı adalara bile rekabetçi maliyet ve teslimat sürelerinde ürün dağıtımını gerçekleştirebilmektedir.

“Araç Takip Sistemi” ile izlenen 120’den fazla kargo toplayıcı - dağıtıcı ve 45’den fazla hat araç ve 12.500 m²’si kapalı, 70.000 m²’den fazla açık alan ile 1.500’ü sürekli 5.000’den fazla müşteriye hizmet veren Günaydın Group; öz mal depolara 4.500 m³, anlaşmalı depolara ise 3.000 m³ olmak üzere günde toplamda 7.500 m³ mal elleçlemektedir.

İletişim : kargo@gunaydingroup.com.tr